Movies
Ratings
83
HappyendRated ★ 1.5
Delta BoysRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 3.5