Movies
Ratings
123
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0