Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Love Wind Love SongRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.5