Movies
Ratings
528
The Only Living Boy in New YorkRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 2.0