Movies
Ratings
720
A Hard DayRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5