Movies
Ratings
1036
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
AnujaRated ★ 3.5
The Life ListRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
The Social DilemmaRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.5
Sisters with TransistorsRated ★ 4.0
The TearsmithRated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 3.5