Titles you rated
Small, Slow but SteadyRated ★ 2.0
Still WalkingRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Equinox FlowerRated ★ 4.5
Tokyo TwilightRated ★ 4.5
Good MorningRated ★ 4.0
Late SpringRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FAQRated ★ 3.0
RiverRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 3.5
And Your Bird Can SingRated ★ 4.0
You Burn MeRated ★ 2.0
Leningrad Cowboys Go AmericaRated ★ 3.0
The Nights of CabiriaRated ★ 4.0
8½Rated ★ 4.0
The FriendsRated ★ 3.5
The Gospel According to MatthewRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0