Titles you rated
MasqueradeRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
StokerRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 1.0
HellboyRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0