Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0