Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Mr. Dough and the Egg PrincessRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
From Today, It's My Turn!! The MovieRated ★ 2.5
Godzilla Minus OneRated ★ 2.5
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The 100th Love with YouRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0