Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5