Movies
Ratings
1557
The AmateurRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0- The Perfect FishplateRated ★ 4.0
InvictusRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 2.0
A Complete UnknownRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0
Bonhoeffer: Pastor. Spy. Assassin.Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0