Titles you rated
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
BootsRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Dept. QRated ★ 5.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 5.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 5.0
Presumed InnocentRated ★ 4.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 2.5
Zero DayRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0