Titles you rated
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 2.5
V for VendettaRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.0
OseamRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5