Titles you rated
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 3.0
Dream ScenarioRated ★ 2.5
The LighthouseRated ★ 3.0
Color Out of SpaceRated ★ 2.5
AuditionRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
ManhunterRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 1.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
FallRated ★ 2.0
The BabadookRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 2.5