Titles you rated
Il MareRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.0