Movies
Ratings
748
The Lion KingRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
RealRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.5
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.0
Mr. HongRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0