Series
Ratings
127
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Masters of the AirRated ★ 4.0
Love&JoyRated ★ 3.0
Street Girls Fighter Season 2Rated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Mr. BeanRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 4.0