Movies
Ratings
62
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0