Movies
Ratings
705
BugoniaRated ★ 3.5
Truth & TreasonRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Sorry, BabyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Life of ChuckRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
A Real PainRated ★ 3.5
Black BagRated ★ 3.5