Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
See You in My 19th LifeRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 2.0- Extremely Senseful AlcoholicRated ★ 2.5
- 어른 김장하Rated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
My Dearest NemesisRated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 4.0- A LifeRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Together: Treble WinnersRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.5