Series
Ratings
15
BarakamonRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 2.5- Inside My MindRated ★ 2.5
YoungerRated ★ 5.0
YoungerRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0