Series
Ratings
174
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Our Planet IIRated ★ 4.5
Street Girls FighterRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5- Sgt. Frog Season 7Rated ★ 3.5
- Sgt. Frog Season 6Rated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 4.0
- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 5.0
- Sgt. FrogRated ★ 3.5
- Sgt. FrogRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5- Sgt. FrogRated ★ 3.5