Titles you rated
Happiness for SaleRated ★ 2.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 0.5
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 0.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5
R2B: Return to BaseRated ★ 0.5
The ExpendablesRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0