Titles you rated
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
- SoulmateRated ★ 5.0
1% of AnythingRated ★ 4.5- IslandRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
- New NonstopRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 5.0