Titles you rated
Marie AntoinetteRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
The PostmanRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0