Titles you rated
SkinsRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0