Titles you rated
The Case for ChristRated ★ 1.0
The AccountantRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 1.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 1.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 5.0