Titles you rated
 Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5 Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5
 Jojo RabbitRated ★ 4.5 Jojo RabbitRated ★ 4.5
 Bird BoxRated ★ 4.5 Bird BoxRated ★ 4.5
 The Two PopesRated ★ 4.5 The Two PopesRated ★ 4.5
 The Blind SideRated ★ 5.0 The Blind SideRated ★ 5.0
 Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0 Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
 MoonlightRated ★ 5.0 MoonlightRated ★ 5.0
 (500) Days of SummerRated ★ 4.5 (500) Days of SummerRated ★ 4.5
 Kamome DinerRated ★ 5.0 Kamome DinerRated ★ 5.0
 LimitlessRated ★ 3.5 LimitlessRated ★ 3.5
 Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0 Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
 One DayRated ★ 3.5 One DayRated ★ 3.5
 Confidential AssignmentRated ★ 3.5 Confidential AssignmentRated ★ 3.5
 The Little PrinceRated ★ 4.0 The Little PrinceRated ★ 4.0
 Big Hero 6Rated ★ 3.5 Big Hero 6Rated ★ 3.5
 Will You Be ThereRated ★ 4.5 Will You Be ThereRated ★ 4.5
 The KingRated ★ 3.0 The KingRated ★ 3.0
 Spirits' HomecomingRated ★ 4.0 Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
 Monsters, Inc.Rated ★ 4.5 Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
 The Beauty InsideRated ★ 4.0 The Beauty InsideRated ★ 4.0