Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Wag the DogRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
AlexanderRated ★ 3.0
Quo VadisRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0