Movies
Ratings
653
OblivionRated ★ 2.0
Michael ClaytonRated ★ 3.0
FargoRated ★ 5.0
Kiss Kiss Bang BangRated ★ 4.0
Last DaysRated ★ 2.0
The IllusionistRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 3.0
A ProphetRated ★ 2.0
Thank You for SmokingRated ★ 5.0
Samurai FictionRated ★ 4.0
ShineRated ★ 5.0
OasisRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 2.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
Dead EndRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
The Thin Red LineRated ★ 4.0
JFKRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 5.0