Movies
Ratings
503
The Exit 8Rated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
HyakuemuRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0