Movies
Ratings
439
Zootopia 2Rated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The FallRated ★ 5.0
The Hating GameRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
Paddington 2Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 2.0
The Bélier FamilyRated ★ 3.0
CodaRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0