Movies
Ratings
25
The HoldoversRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
The Look of SilenceRated ★ 4.5
The Act of KillingRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0