Movies
Ratings
436
HerculesRated ★ 2.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 2.0
AnastasiaRated ★ 5.0
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
In the Name of the FatherRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Three Colors: RedRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0