Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 3.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0