Titles you rated
Hot SpotRated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
UncoupledRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.0
RipleyRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0- LoadedRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
BodkinRated ★ 2.5
Murder MindfullyRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Apple Cider VinegarRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0