Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Ne Zha 2Rated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
Bad GeniusRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 3.0
HungerRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
ExterritorialRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5