Movies
Ratings
110
Little WomenRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Lady and the TrampRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0- With or Without YouRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.0- Ladies in BlackRated ★ 3.5
ColetteRated ★ 3.5