Titles you rated
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
All the Money in the WorldRated ★ 4.0
The BodyRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
The Third MurderRated ★ 4.0
American AssassinRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 5.0
GiftedRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.0
American MadeRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 2.5