Movies
Ratings
36
Seven DaysRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
MadeleineRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0