Titles you rated
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 4.0
The PostRated ★ 5.0