Series
Ratings
71
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
My Golden LifeRated ★ 2.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
Padam PadamRated ★ 2.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 1.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5