Movies
Ratings
174
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 2.0
TurboRated ★ 3.0
The Triplets of BellevilleRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
Bad BoysRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0