Titles you rated
Frances HaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Two Night StandRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5