Series
Ratings
52
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5