Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 1.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 1.5
The Suicide SquadRated ★ 1.5
Man of SteelRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Falling for ChristmasRated ★ 1.5
A Boy Called ChristmasRated ★ 1.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.0