Titles you rated
BurningRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.5
Dear PyongyangRated ★ 4.0- Goodbye, PyeongyangRated ★ 4.0
Under the SunRated ★ 1.0
CircoRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Night FishingRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Chigasaki StoryRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0