Movies
Ratings
685
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
As Above, So BelowRated ★ 2.5
CallRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
MulanRated ★ 1.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
SlumberlandRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
MayhemRated ★ 3.0
Don't Breathe 2Rated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0