Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
The Next Three DaysRated ★ 3.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
The Dead GirlRated ★ 2.0
GarfieldRated ★ 3.0- HeartbreakersRated ★ 3.0
The Truth About LoveRated ★ 3.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.0
The Oxford MurdersRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
3:10 to YumaRated ★ 3.0
DriveRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 3.0
OasisRated ★ 4.0